Contact | Impressum | Pers | Sitemap
     
 

Schriftsoort vergroten schriftsoort verkleinen in kleur zwart-wit
Dag
Maand
Jaar
nachten
kamers
personen
       RSS Feed
 
Gezondheidsweek


  Gezondheidsweek
  vanaf 356,- €

Profiteer zeven dagen
lang van de gebundelde
medische competentie
van het kuuroord.
  » meer...

Evenementen

» meer

 «  » 
SoMoDiMiDoFrSa
02
04
09
11
16
18
20
27
30
02
04

Ride on!

Emser Bikepark

  Emser Bikepark 

  Hoog boven Bad Ems laat
  een voor onze regio uniek
  Mountainbike-flowtrail de
  harten van alle mountain-
  biker sneller slaan.

  » meer...

Over ons

Seite ausdrucken
Wij, het team van de  Stadt- und Touristikmarketing Bad Ems , wil dat je je comfortabel voelt met ons. Of u bezoekt om te ontspannen of actief te zijn in Bad Ems, je gezondheid is je hart of je wilt met kunst en cultuur te genieten - wij streven om uw verblijf een geweldige ervaring om te maken.


Ulf KlimkeUlf Klimke
Toerisme

Tel. 02603-93110-40
Fax  02603-93110-60
klimke@bad-ems.info

 Yvonne Bach
City Marketing


Tel. 02603-93110-30
Fax  02603-93110-60
bach@bad-ems.info

 
 
Silke HausenSilke Hausen
Beheer

Tel. 02603-93110-51
Fax 02603-93110-60
hausen@bad-ems.info
Simonne PeschSimonne Pesch
Guest Service

Tel. 02603-9415-10
Fax 02603-9415-60
pesch@bad-ems.info

  

  
Ruth SpitzRuth Spitz
Guest Service

Tel. 02603-9415-11
Fax 02603-9415-60
spitz@bad-ems.info
Silka MetternichSilka Metternich
Stagiair

Tel. 02603-93110-52
Fax 02603-93110-60
metternich@bad-ems.info






 

 
Diese Website nutzt Cookies für Analysen, personalisierte Inhalte und um bestmögliche Funktionalität bieten zu können. Indem Sie diese Website nutzen, erklären Sie sich mit dieser Verwendung einverstanden. Informationen zum Datenschutz
OK