Contact | Impressum | Pers | Sitemap
     
 

Schriftsoort vergroten schriftsoort verkleinen in kleur zwart-wit
Dag
Maand
Jaar
nachten
kamers
personen
       RSS Feed
 
Evenementen

» meer

 «  » 
SoMoDiMiDoFrSa

Gezondheidsweek


  Gezondheidsweek
  vanaf 356,- €

Profiteer zeven dagen
lang van de gebundelde
medische competentie
van het kuuroord.
  » meer...

Ride on!

Emser Bikepark

  Emser Bikepark 

  Hoog boven Bad Ems laat
  een voor onze regio uniek
  Mountainbike-flowtrail de
  harten van alle mountain-
  biker sneller slaan.

  » meer...

Over ons

Seite ausdrucken
Wij, het team van de  Stadt- und Touristikmarketing Bad Ems , wil dat je je comfortabel voelt met ons. Of u bezoekt om te ontspannen of actief te zijn in Bad Ems, je gezondheid is je hart of je wilt met kunst en cultuur te genieten - wij streven om uw verblijf een geweldige ervaring om te maken.


Ulf KlimkeUlf Klimke
Toerisme

Tel. 02603-93110-40
Fax  02603-93110-60
klimke@bad-ems.info

 Yvonne Bach
City Marketing


Tel. 02603-93110-30
Fax  02603-93110-60
bach@bad-ems.info

 
 
Silke HausenSilke Hausen
Beheer

Tel. 02603-93110-51
Fax 02603-93110-60
hausen@bad-ems.info
Simonne PeschSimonne Pesch
Guest Service

Tel. 02603-9415-10
Fax 02603-9415-60
pesch@bad-ems.info

  

  
Ruth SpitzRuth Spitz
Guest Service

Tel. 02603-9415-11
Fax 02603-9415-60
spitz@bad-ems.info
Silka MetternichSilka Metternich
Stagiair

Tel. 02603-93110-52
Fax 02603-93110-60
metternich@bad-ems.info